Lefkada - Výlety

Řecko nabízí mnoho příležitostí pro oživení dovolené, pro zpestření vaší dovolené na ostrově Lefkada si můžete vybrat z těchto výletů
(výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare/VTT je pouze zprostředkovatel této služby.):

  • Romantická plavba - plavba na překrásnémotorové plachetnici jménem M/S Christina. Během výletu uvidíte mořskou jeskyni Papanikolis, vykoupete se na malém opuštěném ostrůvku Formekula, kde se občas vyskytují středomořští tuleni. Budete mít možnost procházky či občerstvení na ostrovech Kalamos a Kastos, které jsou civilizací téměř nedotčené, koupání poblíž opuštěných pláží v křišťálově průzračné vodě. Dále uvidíte Onassisův ostrov Scorpios, na kterém bude též zastávka na koupání. V ceně je oběd formou bufetu, k obědu bílé či červené víno, nealko nápoje, ovoce. Zdarma možnost zapůjčení šnorchlů. (orientační cena: 50 €, děti do 12 let: 25 €)

  • Lodní výlet - odjezd z Nidri, koupání z lodi na vyhlášené pláži Porto Katsiki, návštěva městečka Fiskardo na Kefalonii, plavba kolem Ithaky, foto jeskyně Papanikolis na Meganissi, koupání na ostrově Scorpios. (orientační cena: 27 €, děti do 12 let: 13 €)

  • Lodní výlet na 3 pláže - lodní výlet na tři nejkrásnější pláže ostrova Lefkada: Egremni, Porto Katsiki a Aggiofili. Den plný zábavy, slunce a koupání! (orientační cena: 24 €, děti do 12 let: 12 €)

  • Koupání na Agiofilli - plavba lodním taxíkem cca 10 minut, koupání na nádherné pláži Agiofilli. (orientační cena: 6 €)

  • Koupání na Egremni nebo Porto Katsiki - v červenci a srpnu se můžete lodním taxíkem dopravit na nádherné pláže Egremni a Porto Katsiki. (orientační cena: 15 €)

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour