PHOENIX hotel  

Klimatizace Bazén
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 100 m od pláže, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Sejf,

Informace o ubytování

2 lůžka
snídaně

Poloha

Malý rodinný hotel se nachází velmi blízko u městské pláže, asi 10 minut příjemnou procházkou podél pláže od přístavu ve Vassiliki.

Ubytování

Dvě budovy společně s bazénem vytvářejí uzavřený komorní celek. Viamare nabízí standardní pokoje ve zvýšeném přízemí hotelu. Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje mají balkóny s výhledem k bazénu a do zeleně. Pokoje mají buď dvě lůžka nebo manželskou postel.
V prvním patře jsou pokoje s výhledem na moře, do zeleně a do hor (za příplatek a na vyžádání). Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, malou ledničkou nebo malým chladícím boxem, klimatizací a sejfem. Jeden z pokojů je bezbariérový.

Vybavení a služby hotelu

Malá recepce s barem, bazén s lehátky a slunečníky, venkovní terasa s příjemným posezení a výhledem na bazén a do zahrady. Ve společných prostorách hotelu je Wi-Fi. U hotelu je místo k zaparkování vozu.

Stravování

Bohatá snídaně podávaná formou bufetu. Během dne si v hotelové restauraci můžete dopřát svačinu, oběd či večeři (platba na místě). Vše je čerstvé a velmi chutné. Jednou týdně se v hotelu koná grilování s hudbou.

Shrnutí

Příjemný rodinný hotel s bazénem a výjimečnou polohou v bezprostřední blízkosti pláže a centra Vassiliki. V okolí je možnost vodních sportů.

Vzdálenosti

od městské pláže: cca 60 m.
od centra Vassiliki: cca 600 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: 600 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,3
19 hodnocení
9,2 Ubytování
9,3 Služby
9,4 Okolí
9,4 Stravování
Řazení
1 2 3
8
Kraaasa
5 Ubytování 7 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Lefkada, top z Řecka.
Celkový dojem
Lefkada, top z Řecka.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
katerina kaucka, 16.07.2018
9
Dojem a doporučení
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování a snídaně s ním spojené byly nad naše očekávání skvělé. Bazén byl otevřen ...
Celkový dojem
Ubytování a snídaně s ním spojené byly nad naše očekávání skvělé. Bazén byl otevřen od snídaně do osmi hodin večer, což, pokud by to bylo možné, bychom ocenili prodloužit. Vypůjčená motorka od Nika byla báječným zpestřením celého týdne, jen uprostřed hor nám praskla hadička a začal nám pomalu ale jistě vytékat benzín na silnici. Dostali jsme ale ihned jinou motorku s plnou nádrží. Účastnili jsme se také skvělé celodenní plavby na plachetnici Cristina s obědem a několika zastávkami na vykoupání a šnorchlování, jediné příležitosti, kde bychom na Lefkadě nalezli lastury. Mimo všech pláží a krásného moře, nás díky svým vlnám nejvíce ohromila Megali Petra, Milos či Gira, ale nejkrásnější byla k večeru Agiofili a Porto Katsiki (Egremi se dá sejít pěšky, ale pozor na padající kameny). Dále můžeme určitě doporučit návštěvu horských vesniček, Sivotu, Ag. Illias s radarem, vodopády u Nidri (osvěžující koupání), Faneromeni klášter (od 14-16 zavřeno) či Melisino údolí (pořádně prostudovat mapu). Krásný západ slunce je na mysu Dukato, kam vede velice pěkná cesta (mapy někdy nejsou aktuální). Co se týče taveren směrem na Agios Petros můžeme doporučit tavernu Batzanakias a dále před Agios Nikitas tavernu Veranda, kde mají výtečné a navíc levné ryby, třeba mečouna. A poslední malé doporučení: zvažte Lefkadu v době státních dovolených od začátku do 20. srpna, poté je zde lidí o poznání méně... :)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Markéta, 30.08.2017
10
Příjemná dovolená v klidné lokalitě
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Cela dovolená proběhla bez nejmenšího problému. Let i přílet probíhal bez ...
Celkový dojem
Cela dovolená proběhla bez nejmenšího problému. Let i přílet probíhal bez komplikaci. Ubytování proběhlo okamžitě po příjezdu. Pokoj byl velice příjemný a perfektně uklizený. Měli jsme v něm vše potřebné. Lednici, příbory a nádobí, koupelnu s ručníky, klimatizaci a balkon se sušákem. Úklid byl denně.Snídaně perfektní. Vyber od různých variant vajíček, jogurty, ovoce, uzeniny, sýry. Velice příjemné prostředí rodinného hotelu a však veškeré služby na vysoké úrovni.Bazén krásný přímo u hotelu a pláž 2 min chůze.Příjemné městečko Vasiliki 10 min. chůze kolem moře.S manželem jsme jeli především wind surfovat do přilehlého clubu Vass. Pro tyto účely jsme si nemohli vybrat lépe.Poměr cena/výkon - perfektní.Delegatka na jedničku. Celkově bez nejmenší komplikace či zklamání. Děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 21.08.2017
10
Byli jsme prostě s touto dovolenou naprosto a bezvýhradně spokojeni
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na Lefkadě jsme byli poprvé, ale určitě se tam budeme vracet, jmenovitě do hotelu ...
Celkový dojem
Na Lefkadě jsme byli poprvé, ale určitě se tam budeme vracet, jmenovitě do hotelu Phoenix. Ostrov Lefkada má spoustu podzemní vody, takže je i v plné sezoně díky oleandrům a bougainvilleím nádherně celý rozkvetlý a zelený, žádný suchý kamenitý úhor..Hotel rodinného typu vzorně čistý, denní úklid a výměna ručníků i povlečení, výborná kuchyně dle menu i na přání, neskutečně ochotný, milý a vstřícný personál. Švédské stoly při snídani okamžitě doplňované a obsahující naprosto všechny druhy potravin pro denně různorodé snídaně dle vlastního výběru, spousta ovoce.Bazén denně večer a přes noc čištěný filtrací i vodním luxem, bílá lehátka okolo v dostatečném množství a zdarma.Pláž Vassiliki s navezenými kamínky, aby ve větru písek nelétal, po 1 metru od břehu již naprosto čisté bílé písečné dno, povlovný vstup, vhodný i pro neplavce. Odpoledne se vždy kolem 14 - 16-té hodiny zvedá vítr, který využívají hlavně všichni windsurfaři či katamarány nebo malé plachetničky, ovšem v tom vedru vždy spíše osvěžující .. Není pravda, jak píší v některých recenzích, že se nedalo díky tomuto jejich provozu koupat, naopak bylo velmi zábavné jednotlivé borce i začátečníky sledovat.. oni se drželi hlavně v bójemi vyznačené ploše zátoky, málokdy někdo zavítal mimo tuto vyhrazenou vodní plochu a když už, plně plavce respektovali a dávali pozor..možnost zapůjčení paddleboardů 10 € /hod.Pro výlety do přístavu po ranní zcela klidné mořské hladině. Všechny pláže nepřelidněné, set slunečníku + 2 lehátek přímo před hotelem za 5 € na den, fungující plážový servis z přilehlých plážových barů. Od hotelu cca 500 m plně zásobený Euromarket.Doporučujeme celodenní výlet na menší plachetnici Kristina po ostrůvcích a malých plážičkách s odplutím z Nidri, nám se bohužel nepovedl, protože právě v daný den byla bouřka a pršelo, takže se plavby nekonaly. Výlety na západní pláže lze doporučit spíše také formou lodních výletů, silničky ve vnitrozemí jsou dost otřesné.. Pláž Katsiki neskutečně přelidněná, opravdu hlava na hlavě, díky zemětřesení v r. 2015 jen z moře přístupná azurová pláž Egremni v první chvíli kouzelná, během chvilky po připlutí dalších 8 !! plně naložených lodí s turisty ovšem totéž ..V přístavu nepřeberný výběr všech možných pizzerií, taverniček a obchodů se suvenýry. Doporučovaná taverna Doelphin na konci promenády ale nic moc, ceny sice možná nižší, ale porce oproti ostatním poloviční a celkový dojem spíš ušmudlaný.. :( - a personál komolící češtinu značně vlezlý, česky psané menu to nevyváží...Přílet i odbavení při odletu na mini letišti Preveza ( původně vybudovaném Onassisem jako soukromé ) bez problémů a zdržování, plně zásobený Duty free pro poslední nákupy před odletem.Děkujeme také paní delegátce Jones- Newtonové za její ochotu, rady a vstřícnost. Byli jsme prostě s touto dovolenou naprosto a bezvýhradně spokojeni a určitě se brzy zase vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Matasovi, 25.07.2017
10
Skvělé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Pěkné ubytování, pokoj č. 103 s výhledem na bazén a částečně na moře, úklid každý ...
Celkový dojem
Pěkné ubytování, pokoj č. 103 s výhledem na bazén a částečně na moře, úklid každý den. Personál velmi příjemný a pro ty co se nedomluví anglicky, na recepci je velmi příjemný polský zaměstnanec, který rozumí česky. Bohaté snídaně, každý si vybere.Jinak na hotelu vaří celý den a to velmi chutně. Moře kousíček od hotelu, i když jsou zde surfaři, popojděte vlevo na konec pláže, ta je písečná, vhodná pro děti. Na pravou stranu směrem do městečka se dá najít místo, kde budete úplně sami, upravují zde pláž, takže tam nejsou žádní lidé a můžete zdálky sledovat surfaře. Určitě se vyplatí půjčit si auto a projet si západní pobřeží. Jsou zde nádherné pláže, počítejte s těžším přístupem, ale za ten pohled to stojí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka, 25.07.2017
10
Příjemný hotel u moře
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Moc spokojeni, hotel hezky, strava vynikajuca, delegatka pohotova, plaze ok.
Celkový dojem
Moc spokojeni, hotel hezky, strava vynikajuca, delegatka pohotova, plaze ok.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Helena Svedkova, 13.07.2017
9
Skvělé
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Moře i ubytování nádherné. Pokoje čisté, skvělá práce delegátky, nádherný výlet ...
Celkový dojem
Moře i ubytování nádherné. Pokoje čisté, skvělá práce delegátky, nádherný výlet lodí, pláže čisté - písčité nebo oblázkové a moře blankytně modré a průzračné. Jedinou nepříjemností bylo 2hodinové zpoždění při odletu tam a hodinové při odletu zpět.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hanka, 05.07.2017
10
Všechno bylo na jedničku
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Všechno bylo na jedničku, krásný čistý hotel, vybavení pokoje dostačující. Mile ...
Celkový dojem
Všechno bylo na jedničku, krásný čistý hotel, vybavení pokoje dostačující. Mile překvapila rychlovarná konvice.Bohaté snídaně i výborná místní kuchyně. Je vhodné si pronajmout auto a ostrov prozkoumat i jinde.Nádherné pláže jsou na západním pobřeží. Ale i Vassiliki má co nabídnout. Oblíbili jsme si pláž Agiofili a i malou plážičku za promenádou, kde jsme byli někdy i sami. Bára a spol.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Barbora Němcová, 26.06.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour